C+E драйвер
за единичен
гласове

Присъединете се към отбора
фирма за международен транспорт
стоки, спедиция и логистика.

Вече 17 години транспортираме стоките на нашите клиенти своевременно и безопасно, съхраняваме, претоварваме и разпространяваме техните продукти. Между близо 1000 доволни Сред клиентите са както международни концерни с високи изисквания за качество, производствени компании, търсещи специализиран подвижен състав, търговски компании, които държат на навременността и ефективната дистрибуция, така и спедитори от цяла Европа, търсещи доказан партньор.

Нашата мисия е да бъдем водещ логистичен оператор със собствена база и логистичен център с международен обхват и измерение, с инфраструктура и технически възможности за управление на логистични проекти на многоиндустриални концерни и предприятия от различен калибър.

В компанията ни ръководят развитие, ефективност, динамика, сътрудничество и доброта. Ние съвместно създаваме среда, в която можете да създавате реалност, да отговаряте на вашите лични и професионални нужди, да си сътрудничите помежду си, да печелите добре и да се развивате.

17 години
на пазара

37 000
направени
поръчки

4 900 000
километри
ежегодно

1336
клиенти

20
поддържан
посоки

20
индустрии

6
овладян
езици

21
сертификати

7
нагродия

Ако това описание ви подхожда, нека се срещнем и да поговорим за възможностите
сътрудничество, тъй като във връзка с развитието на фирмата, търсим човек за позицията:

C+E драйвер
(единичен актьорски състав)

Защо ние?

  • имаме редовни маршрути, така че гарантирано ще се приберете у дома в уговореното време, без да бъдете пренасочвани от спедитори в цяла Европа
  • ние сме семеен бизнес, така че вие ​​няма да бъдете корпоративно зъбно колело за нас, а човек, за чиито лични и професионални нужди се грижим като за наши собствени
  • 5-дневна система на работа, така че няма да отсъствате дълго от дома и можете да планирате семейния си живот
  • атрактивна и прозрачна система на възнаграждение 450 PLN нето на ден.
  • ние разпределяме автомобили на шофьори, така че няма да се налага да преопаковате и почиствате след заместители от време на време
  • ще напуснете и ще слезете до базата в Ченстохова, без да се налага да правите допълнителни километри, пътувайки
  • ще шофирате с ремарке с брезент, така че устройството няма да ви събужда през нощта

Нашите очаквания:

  • Шофьорска книжка C+E
  • минимум 2 години опит
  • шофьорска карта
  • познания за работа с тахограф
  • безконфликтност и способност за сътрудничество в екипажа
  • опит и способност за обезопасяване на товари
  • добро планиране на времето за работа/шофиране
  • ефективност, находчивост
  • лична култура
  • оборудване и ред

Вашите отговорности ще включват:

  • планиране на седмично време за работа/шофиране
  • навременно изпълнение на поръчките
  • икономичен стил на шофиране
  • грижа за имиджа на компанията
  • грижа за оборудването и реда

Ако проявявате интерес, моля свържете се с нас
или телефон

Много добър
условия за сътрудничество
Запиши се сега
Те се довериха
Nam